Kontakt

Har du en fråga är du varmt välkommen att kontakta oss, här hittar du våra kontaktuppgifter. Vill du komma i kontakt med någon specifik person, scrolla ned så finner du kontaktuppgifter till oss på Mared BizServices.

Våra kontaktuppgifter

Tel, växel: 036-38 78 08
E-postadress: info.bizservices@mared.se
E-postadress faktura: invoice.bizservices@mared.se

 

Besöksadress:
Klövergatan 6
561 51 Huskvarna

 

Postadress:
Box 214
561 23 Huskvarna

Medarbetare

Elisabeth Du Rietz

CEO/HR

036-38 78 62

elisabeth.durietz@mared.se

Mats Mared

Marknadschef

036-38 78 23

mats.mared@mared.se

Magnus Lindberg

CFO

036-38 78 17

magnus.lindberg@mared.se

Elin Bergström

Redovisningsansvarig

036-38 78 18

elin.bergstrom@mared.se

Madeleine Zinn

Ekonomi

036-38 78 19

madeleine.zinn@mared.se

Monica Svehagen

Ekonomi

036-38 78 16

monica.svehagen@mared.se

Hanna Johansson

Marknadskommunikatör

036-38 78 83

hanna.johansson@mared.se

Sofia Ödeen

Marknadskommunikatör

036-38 78 73

sofia.odeen@mared.se

Karin Tubbin

Hållbarhetssamordnare

036-38 78 68

karin.tubbin@mared.se

James Hamrin

Lager/Logistik

036-38 78 55

james.hamrin@mared.se

Tommy Malm

Lager/Logistik

036-38 78 66

tommy.malm@mared.se

Mared Group

Vill du komma i kontakt med någon på de andra Mared-bolagen? Klicka på länken nedan!